נעים מאוד, אני חוה, בת 44, חיה בזוגיות עם שמוליק ואמא לנגה.

בוגרת המסלול להכשרת מאמנים, מטפלים ומגשרים בגישת "המצפן" ו"תקשורת מקרבת" (תקשורת לא-אלימה) בהנחיית ארנינה קשתן. בארבע השנים האחרונות אני מעמיקה לתוך העולם של תקשורת מקרבת, גישה שבבסיסה מונחת ההבנה שכל ההתנהגות האנושית מונעת מתוך צרכים אוניברסליים, ביטוי לכוח-החיים, וכי כל פעולה נועדה למלא אותם.

 

משנות העשרה שלי אני זוכרת את עצמי מתעניינת בחומרים שעוסקים בחיבור של גופנפש-רוח. אני אוהבת בני אדם ומרתקת אותי השונות, האנושיות והעומקים שטמונים בכל אחד ואחת מאתנו. 

את דרכי המקצועית התחלתי כפיזיותרפיסטית. עבדתי שלוש-עשרה שנים בתחום השיקום, שם פגשתי עם הפגיעות והעוצמה שטמונה בבני אדם. אמנם הטיפול היה דרך הגוף אבל תמיד הרגשתי כמה הגוף, הנפש והרוח מהדהדים את עצמם בתוך תהליך הריפוי.

בחווית החיים שלי, לפעמים משהו מבחוץ משתנה ומייצר תנועה חדשה בתוכנו ולפעמים משהו מבפנים זז ומבקש ממני לנוע. זה דיאלוג שמלווה אותנו לאורך כל מחזור החיים.  

לקח לי זמן להבשיל לתוך המקום בו אני רוצה לתמוך בא.נשים שרוצים להביא לידי ביטוי את המלא שלהם בעולם. יודעת כמה זה יכול להיות משמעותי ומתרגשת מהאפשרות לשהות איתך בדרכך ובמקצב האישי שלך.

מאחלת לך ולי מפגש משמעותי.

בנית האתר, עיצוב ותכנים: חוה זוקובסקי. כל הזכויות שמורות 2021 © .

  • Facebook Clean Grey
  • Instagram Clean Grey