דֵּיְט רִאשׁוֹן - טִבְעוֹנִית חֲדָשָׁה

14.07.2017

הכל התחיל בסופ"ש האחרון. החלטנו לצאת לדייט ראשון. כן, בדיוק ככה. דייט ראשון.

החיים הם משחק והכי כיף לצאת מדי פעם מהשגרה. נכון שיש את הימים האלה שבהם לוח השנה מזכיר לנו לחגוג את האהבה שלנו כמו יום האהבה, ט"ו באב ויום השנה לזוגיות אבל אני תמיד אוהבת ומרגישה שלא צריך יום מיוחד כדי להזכיר אחד לשניה איך הכל התחיל ולהודות על כך שמצאנו שותף לצעוד איתו את הדרך. אחד הדברים שמחממים לי את הלב זה הזיכרון איך הכל התחיל ביני לבין שמוליק. לא היה לנו באמת דייט ראשון ואולי בגלל זה מאוד ריגש אותי לצאת איתו כאילו זו הפעם הראשונה. 

אז הייתה כַּוָּנָה והיה רָצוֹן וכל שנותר היה לתפור את התפאורה. 

וכך קרה שביום שני בבוקר ראיתי המלצה חַמָּה חַמָּה על מקום טבעוני חדש בתל-אביב הנושא את השם באנה.

קבענו שהוא יאסוף אותי. הכי טוב קצת Old fashioned date. התלבשתי יפה, אבל לא יותר מדי מושקע, בכל זאת דייט ראשון.

נסענו לאט, דיברנו עליו, דיברנו עלי ובעיקר צחקנו הרבה והתרגשנו. 

הכל היה פשוט מַקְסִים - העיצוב בגווני פסטל, דֶּלְפֵּק ארוך עם שלל ירקות טריים, אווירה ואוכל שהיה פשוט מעולה! הרגשתי באוויר את הָאַהֲבָה לַצּוֹמֵחַ.

 

כשהגענו המקום היה מלא, נרשמנו ברשימת המתנה ולמרות שלרגע התלבטנו אם מתאימה לנו עכשיו ההמתנה, החלטנו להישאר ולנצל את הזמן בחוץ להעמיק את ההיכרות. בכל זאת, דייט ראשון. היתרון בדייט ראשון בכאילו הוא שהיה לי ברור, מתוך היכרות אישית שלי עם הבחור, שהשיחה ברכב רק נגעה בקצה הקרחון.

התפריט שהגיע אלינו היה בדמות דף A4. יש כעשר מנות עיקריות וכחמישה קינוחים. הכל היה נראה לי טעים ומזמין. המנות הן בגודל בינוני ואנחנו בחרנו שתי מנות וחלקנו אותן. האחת, חציל צלוי בתוך תבשיל עדשים צהובות עם טחינה גולמית והשניה, סנדוויץ' עם סלק וירקות. מרוב ששקענו בהוויה ובאוכל רק כשהתישבתי לכתוב גיליתי שעדות מצולמת של האוכל אין לי, אז אצטרך להשאיר אותכם הפעם סקרנים. מבחינת ישיבה, יש את השולחנות בפנים ויש שולחנות בחוץ שמקיפים את שטח המסעדה. השולחנות במקום קרובים אחד לשני והמקום מרגיש דינמי וחי. למרות הקרבה בין השולחנות וההמון של האנשים כן הרגשתי שנוצרה תחושה של אינטימיות. רגע לפני שסיימנו את הביס האחרון כבר התלבטנו אם לקחת עוד מנה. לקחנו רגע לעכל את האוכל והחלטנו שאת המנה הנוספת נשמור לפעם הבאה. הכי כיף לצאת בטעם של עוד. יצאנו מהמסעדה שלובי ידיים, אחרי תחושה של שובע והרגשה טובה על כך שאכלנו אוכל בריא ומזין ויצאנו לשוטטות קלה ברחובות הקטנים של השכונה.

 

אחד הדברים המשמעותיים עבורי בקשר היא התחושה שהצד השני רוֹאֶה אוֹתִי. רואה את המקום שלי, רואה את מה שאני מביאה לרגע הזה ומסוגל להיות שם איתי בצחוק כמו בכאב. במקום הזה אני מרגישה הכי אותנטית ואהובה, הלב מתרחב והקשר מתחזק. זכיתי בבן זוג שנותן לי להרגיש בדיוק ככה. 

 

בדרך הביתה התרווחתי במושב והיה לי ברור שניפגש לדייט שני :)

 

צידה לדרך:

 • מסעדה - באנה בנחמני 36 ת"א

 • כרגע פתוחים כל יום בין 19:00-23:00 חוץ מביום שישי.

 • שולחן אפשר להזמין רק לשעה 19:00/19:30.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  מי אני

  בנית האתר, עיצוב ותכנים: חוה זוקובסקי. כל הזכויות שמורות 2017 © .

  • Facebook Clean Grey
  • Instagram Clean Grey